Koçluk

Yönetici Koçluğu

C seviyesi Koçluk: Bu programımız organizasyonlarının zirvesinde olanlar içindir. Bu insanlar çoğu zaman tecrit edilebiliyor ve çok çeşitli konuları güvenle tartışabilecekleri değerli ve güvenilir bir sondaj kurulu olabilir. Bazı CEO’lar koçlarımızla açık uçlu olarak çalışmakta ve tartışmanın değerli olacağını düşündüklerinde koçlarıyla buluşmaktadır.
Yeni Role Yönelik Koçluk:  Yeni bir rol üstlenen yöneticiler içindir. Yöneticilerle yeni bir role başlamadan önce çalışmak ve ilk haftalar ve aylar boyunca çok daha hızlı bir şekilde değer katmalarını ve yeni yönetici atamalarıyla ilgili bazı riskleri en aza indirmelerini sağlar.
Kariyer Koçluğu: Kariyer yönlerini gözden geçirmek isteyen alan yöneticiler içindir.

Takım Koçluğu

Ekiplerin, birlikte çalışmak için amaçlarını, hedeflerini ve kurallarını belirlerken kendilerine destek vererek meydan okumalarını sağlar.

Kurum İçi Koçluk Programlarının Tasarlanması Ve Desteklenmesi

Mentorluk programlarının tasarımı ve desteklenmesi konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bu süreç; programın tasarımını, şirkete uygun hale getirilmesini, menteeler ve mentorlar için workshop’ların uygulanmasını ve bu programda yeralan kişiler için sürekli bir desteğin sağlanmasını içermektedir. Ayrıca bu sürecin parçası olabilecek materyalleri de sağlamaktayız.

Başa dön