Neden Kişisel Gelişim Atölyeleri?

Finans sektörünün hareketli ve yoğun temposundan biraz olsun uzaklaşabilmek için bireysel, grup olarak ve hatta ailelerimizle birlikte yapabileceğimiz atölyeler tasarladık. Kimi atölyelerimiz kişisel yeteneklerimizin gelişmesini sağlarken kimileri eğlenmemizi, eğlenirken öğrenmemizi sağlamaktadır. Aynı zamanda öğrendiklerimizi de örnek olay uygulamalarıyla iş hayatında nasıl kullanabileceğimiz konusunda bizlere yardım etmektedir.

Etkinlikler Nerede Gerçekleştiriliyor?

Bireysel grup halindeki atölyelerimiz ihtiyaca ve atölyenin niteliğine göre kurum bünyesinde veya kurum dışında atölyenin niteliğine uygun alanlarda gerçekleştirilmektedir.

Atölyeler Kimler Tarafından Gerçekleştiriliyor?

Etkinliklerimiz başta Nesli Meriç Sanioğlu olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen tiyatro sanatçıları ve profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Nesli Meriç Sanioğlu Kimdir?

Tiyatro hayatına Cenevre’de okurken başladı. Türkiye’ye döndükten sonra, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanat Fakültesi, Tiyatro Bölümüne girdi ve burayı birincilikle bitirdi. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi, İleri Oyunculuk bölümünde burslu olarak yüksek lisansını tamamladı. Türkiye’de ve Avrupa’da birçok oyunda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. Farklı projelerde, Mert Fırat, Tilbe Saran, Fırat Tanış, Ali Düşenkalkar, Nazan Kesal, Devrim Yakut ve Cihan Yöntem gibi isimlerle çalıştı. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi başta olmak üzere, farklı üniversitelerde öğretim görevlisi olarak, “Oyunculuk Teknikleri”, “Diksiyon-Artikülasyon”, “Konuşma Sanatı” ve “Oyunculuk Kuramları” gibi alanlarda akademik düzeyde dersler verdi. Kültür Bakanlığı’nın desteğiyle uzman sanatçı olarak Geleneksel Türk Tiyatrosu’nda “Ses Oyunculuğu” üzerine seminerler düzenledi.  Birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde, oyuncu, eğitmen ve oyuncu koçu olarak görev aldı. Türkcell’den Akbank’a kadar çok sayıda kurumda atölyeler düzenledi. Ali Ömür Ulusoy ile birlikte, Türkiye’nin ilk ve tek disiplinlerarası sanat platformu olan “The Sanat”ı kurdu. Halen akademik kariyerine devam etmekte ve The Sanat Platformu’nun sanat yönetmenliği görevini yürütmektedir.

Atölyelerimiz

Diksiyon ve Konuşma Sanatı Atölyesi
Diksiyon ve Konuşma Sanatı Atölyesi
Yaratıcı Drama ve Doğaçlama Atölyesi
Yaratıcı Drama ve Doğaçlama Atölyesi
Hareket Empati ve Farkındalık Atölyesi
Hareket, Empati ve Farkındalık Atölyesi
Şiir Söyleme Atölyesi
Şiir Söyleme Atölyesi
Fotoğrafta Anı Yaratmak
Fotoğrafta Anı Yaratmak
Hitabet ve Sunum Atölyesi
Hitabet ve Sunum Atölyesi
Masal Yazma ve Anlatma
Masal Yazma ve Anlatma Atölyesi
Nefes ve Rahatlama Atölyesi
Nefes ve Rahatlama Atölyesi
Film Okumaları
Film Okumaları
Başa dön